Name: dankedir
Registered: 2020-08-20
Lastconnect: 2020-08-20 03:25
Address:   ---
Info:

 


خدمات Cloud Hosting و CDN برای توسعه دهندگان وب - بهترین ها


کار آنلاین راه حل های زیادی را برای مدیریت پرونده های شما فراهم می کند. رایانش ابری به مزارع بزرگ سرور مجازی امکان دسترسی به کره زمین از طریق دسترسی مستقیم به اینترنت و بارگیری فایل ها را داده است. این محیط ابری روشی را برای ارسال سریعتر و بدون دردسر فایلها نسبت به سرورهای فیزیکی استاندارد ایجاد کرده است.
با استفاده از یک شبکه تحویل محتوا (CDN) ، وب مسترها می توانند فایلهای استاتیک متناوب را در سرورهای سراسر دنیا ذخیره کنند. سپس درخواست های بسته بندی بر اساس مکانشان به کاربران ارسال می شود ، بنابراین پرونده ها می توانند خیلی سریعتر بارگیری شوند. به همین ترتیب ممکن است پرونده ها را در ابر ذخیره کرده و آنها را با دوستان یا همکاران خود به اشتراک بگذارید. این راه حل از سرورهای مجازی در cloud ابزاری را برای دسترسی آسانتر به پرونده ها از گذشته فراهم کرده است.
من می خواهم از این مقاله به عنوان نگاهی به برخی از برنامه های محبوب تر CDN و اشتراک گذاری ابر استفاده کنم. مشاغل کوچک و حتی فریلنسرها می توانند با نگه داشتن نسخه پشتیبان تهیه محلی از پرونده ها به همراه نسخه های موجود در ابر ، در صورت لزوم ، سود زیادی کسب کنند. این امکان کار از هر رایانه ای با دسترسی به داده هایی را فراهم می کند که در غیر این صورت غیرممکن خواهد بود. چرا از شبکه های تحویل محتوا استفاده می کنید؟


باید این لیست را با گفتن اینکه CDN ها برای همه نیستند ، مقدمه کنم.
وب سایت های پر ترافیک و برنامه های وب با این وجود به دلیل سرعت و عملکرد بارگیری ، مزیت فوق العاده ای در زمان تأخیر مشاهده می کنند. هنگامی که از سراسر جهان بازدید کننده دارید ، سرورهای فیزیکی محدود به انتقال داده از یک اتصال محلی هستند.
هدف از شبکه تحویل ، ارائه پرونده های استاتیک شما (CSS ، JS ، تصاویر) از مناسب ترین مزرعه سرور بر اساس موقعیت مکانی کاربر است. بنابراین ممکن است افرادی از استرالیا ، اروپا ، ژاپن و آمریکای جنوبی به وب سایت میزبان آمریکایی خود دسترسی پیدا کنند. هر یک از آنها می توانند خیلی سریعتر از طریق شبکه ابری مبتنی بر جغرافیایی ارائه شوند.
CDN همچنین می تواند به یک دامنه خاص یا زیر دامنه وب سایت شخصی شما گره خورده باشد. این توهم میزبانی پرونده ها را بر روی سرور جایگزین ایجاد می کند که برای تهیه نسخه پشتیبان نیز مفید است. هر CDN با حق بیمه هزینه های سنگینی را برای خدمات خود دریافت می کند ، اما برخی از شبکه ها برای گرفتن درایو آزمایشی بسیار ارزان یا حتی رایگان هستند.
بهترین خدمات وب CDN مجموعه ای از 7 شبکه تحویل محتوا برجسته را ارائه کرده اند که ارائه خدمات فوق العاده ای در سراسر جهان می باشد. برخی گرانتر از سایرین و برخی از شبکه ها پوشش بسیار گسترده تری نسبت به سایرین دارند. اما این فرایند تماماً برآورده کردن نیازهای خاص شما برای میزبانی راه حل ها در ابر است.
1. CloudFlare


اگر نقشه منطقه ای آنها را بررسی کنید ، شبکه CloudFlare در واقع کاملاً گسترده است. من خدمات آنها را خیلی دوست دارم زیرا CloudFlare یکی از معدود ارائه دهنده هایی است که می تواند یک برنامه رایگان ارائه دهد. همچنین سرورهای آنها کره زمین را در بسیاری از نقاط مهم متراکم پر جمعیت پوشش می دهند. از صفحه برنامه ها و قیمت گذاری آنها دیدن کنید تا تمام گزینه های موجود را ببینید.
CloudFlare CDN Network میزبان سرورهای نقشه
هرکسی که فقط به CDN علاقه مند است ، باید برنامه رایگان را امتحان کند و درک بهتری پیدا کند. سیستم backend تا زمانی که وقت خود را با یک ارائه دهنده خدمات گذرانده اید می تواند کمی گیج کننده باشد. CloudFlare همچنین دارای امنیت و پشتیبانی باورنکردنی فوق العاده ای برای موضوعات مفصل است. من این را یکی از بهترین “زمینه های یادگیری” می نامم تا پاهای شما خیس شود.
اما حتی اگر تازه واردان فقط طناب ها را یاد می گیرند ، برنامه های حرفه ای تر نیز می توانند ویژگی های مفیدی را ارائه دهند. شایان ذکر است که اگر کسی بتواند آن را به صورت رایگان امتحان کند ، هیچ کس به خدمات پرداخت پول نمی پردازد! CloudFlare بر اساس پهنای باند شارژ نمی شود بلکه در عوض با هزینه ماهانه و درپوش محدود داده ها قرار می گیرد. این یک مزیت بازاریابی بزرگ برای شرکت است و به مشتریان علاقه مند این امکان را می دهد تا پتانسیل های خود را بدون ریسک زیاد ارزیابی کنند.
2. CacheFly


من با CDN CacheFly تست های زیادی انجام نداده ام اما می توانم به شناخت نام و تعداد زیادی مشتری برتر رده اعتباری بدهم. CacheFly در حال ارائه پرونده برای شرکتهایی است که شامل کارتون شبکه ، مایکروسافت ، باندای نامو و ادوبی است. CacheFly به عنوان یک شرکت از اوایل سال 2002 وجود داشته و دارای یک سابقه عالی برای میزبانی پرونده ها در ابر است.
طرح وب سایت صفحه اصلی CacheFly CDN Cloud Network
نکته جالب در صفحه اصلی آنها تور ویدیویی هدایت شونده است که کمی درباره شبکه های تحویل محتوا توضیح می دهد. اگر هنوز هم از این مفهوم فازی هستید ، توصیه می کنم کلیپ را تماشا کنید. طول آن حدود 2-3 دقیقه طول می کشد و توضیحی عالی درباره کارهایی که CacheFly می تواند انجام دهد ارائه می دهد.
بزرگترین مسئله ای که من با CacheFly دارم سطح تحریف قیمت گذاری آنها است. شما با پرداخت 100 دلار در ماه در ساده ترین برنامه آنها فقط برای انتقال داده 256 گیگابایتی پرداخت می کنید. این قبل از پرداخت هزینه اضافی در نقل و انتقالات ماهانه معادل ماهانه حدود 25 TB است. اگر ترافیک عظیمی به وب سایت یا رسانه وب سایت (تصاویر ، ویدئو) دریافت نمی کنید ، CacheFly احتمالاً ارزش دارد که بعداً منتظر بمانید.3. ویندوز لاجورد


به نظر من مایکروسافت در دو دهه گذشته همیشه با برخی نسخه های نرم افزاری بسیار عالی و واقعاً بد روبرو بوده است. اما من استدلال می كنم كه ویندوز آزور یك پرتاب جدید جدید است كه پتانسیل زیادی در حوزه میزبانی ابر دارد.
برنامه های صفحه اصلی میزبان ابر Windows Azure CDN
می توانید برای یک جلسه آزمایشی 90 روزه ثبت نام کنید که کلیه اصول اولیه را برای کاربران ابری ارائه می دهد. این طرح با 10 وب سایت ممکن ، 35 گیگابایت فضای ذخیره سازی و پهنای باند CDN 20 گیگابایتی همراه است. برای هر کسی که به طور جدی میزبان ابر CDN را مورد توجه قرار دهد ، باید واقعاً به Azure ضربه بزنید. حتی قبل از رفتن به برنامه پرداخت شده ، برای اهداف آزمایش ارزشمند است.
عکس صفحه نمایشگر ماشین حساب قیمت گذاری هزینه Azure CDN
چگونه Azure در برابر CDN های دیگر کنار خواهد رفت ، من واقعاً نمی توانم بگویم. هنوز خیلی جدید است ، اما Azure برای وب مسترها عملکردهای اضافی زیادی مانند ذخیره پایگاه داده SQL ارائه می دهد. اگر نیازهای خاصی برای وب سایت خود دارید ماشین حساب قیمت آنها را امتحان کنید تا یک برآورد هزینه متوسط ​​دریافت کنید. ممکن است از اینکه چگونه CDN مایکروسافت در مقایسه با گزینه های دیگر پایدار می شود ، شگفت زده شوید.
4. NetDNA


اگر می دانید که وب سایت شما ترافیک زیادی را هدایت می کند و به یک شبکه تحویل سریع و پایدار نیاز دارید ، با NetDNA بروید. من هرگز از شرکتی که مایل به همکاری مستقیم با مشتری باشد و مشکلات خاص پهنای باند را در زیرساخت های وب سایت خود حل کند ، بیشتر تحت تأثیر قرار نگرفتم.
برخی از مطالعات موردی مشتری برتر آنها عبارتند از: Temple Monster، Sitepoint و BuySellAds. اینها شرکتهای اینترنتی بزرگی هستند که فقط به NetDNA تکیه می کنند تا محتوای آن را در سراسر جهان ارائه دهند. محتوای آنها توسط SSL محافظت می شود و ممکن است شامل رسانه های غنی مانند فیلم HD 720p / 1080p باشد.
طرح صفحه اصلی شبکه تحویل محتوا NetDNA
همچنین جالب است اگر نمودار قیمت گذاری آنها را بررسی کنید ، متوجه می شوید که داده ها براساس مکان متفاوت است. هنگامی که چندین وب سایت را با مخاطبان بین المللی اجرا می کنید ، می توانید هزینه های بسیار بالایی دریافت کنید. اما وب مسترهایی که به یک سرویس خاص نیاز دارند ممکن است به مارک های دیگر NetDNA علاقه مند باشند. CloudCache در واقع از شبکه MaxCDN خارج می شود و به عنوان شریک NetDNA فعالیت می کند.
HDDN.com HD Video Streaming ابر CDN میزبان 720p 1080p MP4
از طرف دیگر HDDN یک شبکه ذخیره سازی و پخش جریان ویدیویی است که به سمت فیلم های HD ساخته شده است. وب سایت هایی که باید میزبان آموزش ها یا فیلم های آنلاین باشند ، ممکن است این سرویس را بسیار با ارزش تر از یک CDN معمولی بدانند. اطلاعات بیشتر در برنامه های قیمت گذاری وجود دارد که به تجزیه و تحلیل کاملی در استفاده از داده ها می پردازد. اگر می خواهید پرونده های رسانه ای غنی را پخش کنید ، کمی وقت صرف کنید و ببینید که آیا قیمت ها برای پرداخت هزینه های زیاد ترافیک هزینه پرداخت دارند یا خیر.
5. MaxCDN


سرویس میزبانی و ابر CDX MaxCDN در واقع بخشی از شبکه NetDNA بیشتر است. این یکی از مارک های کوچکتر آنها است که راه حل مناسبی برای مشاغل کوچک و متوسط ​​است. این امر به ویژه در مورد وبلاگها یا مجلات آنلاین که در بسیاری از مطالب منحصر به فرد در یک صفحه وب نمایش داده می شوند صادق است
چرا من MaxCDN را خیلی دوست دارم برنامه قیمت گذاری انعطاف پذیر پرداخت خود را که از 40 دلار برای 1 ترابایت داده شروع می شود. اگر با واحدهای انتقال داده آشنا نیستید 1TB تقریباً 1000 گیگابایت است (که بسیار زیاد است). هر مشاغل کوچک یا راه اندازی جدید می تواند مدت طولانی و بدون گذر از این حد را نگه دارد. اما MaxCDN بسیار مفید است زیرا وقتی نزدیک می شود حساب شما یک پیام هشدار دهنده دریافت کند.پس از استفاده از 1 ترابایت اولیه داده ها ، برای هر ترابایت اضافه شده 70 دلار پرداخت خواهید کرد. هیچ محدودیتی برای زمان تمام شدن کلاه های داده وجود ندارد ، بنابراین می توانید تا زمانی که لازم باشد بر روی این حافظه نگه دارید. این یکی از بهترین CDN ها برای کسی است که می داند کیفیت خوبی می خواهد اما پول زیادی برای پرداخت هزینه های اضافی و برنامه های پیچیده ماهانه ندارد.


6. موتور برنامه Google


احتمالاً بزرگترین مزیت استفاده از موتور برنامه Google این است که می توانید فضای دیسک و میزبانی فایل را از طریق Google به صورت کاملا رایگان دریافت کنید! توسعه دهندگان می توانند برای یک حساب کاربری جدید ثبت نام کنند و تعیین کنند که فضای مورد نیاز برنامه شما چقدر است. گوگل یکی از شرکتهای معتبر فناوری در جهان است و اعتبار بسیار زیادی برای امنیت دارد.
Google همچنین هزینه های زیادی را برای پرداخت هزینه برای مراکز سخت افزاری و داده ها در اختیار دارد. این بدان معناست که می توانید برای ارائه پرونده های خود از طریق شبکه ای فوق العاده از مزارع سرور ، روی Google خود حساب کنید. باید درک کنید که اگرچه گوگل یک برنامه رایگان ارائه می دهد ، اما CDN آنها حداقل 10 برابر از این محدودیت ها قدرتمندتر است. بنابراین اگر پول داشته باشید ، ارزش پرداخت هزینه خدمات بیشتر آنها را دارد.
صفحه اصلی Google App Engine برای ذخیره سازی CDN برای توسعه دهندگان وب
به تازگی هنگام جستجو در وب ، من یک آموزش برای راه اندازی App Engine و نحوه ایجاد اولین مخزن آنلاین CDN را پیدا کردم. این یک راهنمای گام به گام عالی برای تازه واردانی است که هنوز با رابط Google آشنا نیستند. با فرمان سریع تعامل وجود دارد اما کل راهنما در صورت داشتن راهنمای کار دشوار و در واقع کار ساده ای نیست.
میزبانی ابر توسط Google برای مشاغل موردی در مورد راه اندازی وب سایت تلفن همراه
همچنین رابط App Engine بیشتر یک راه حل برای ذخیره سازی مبتنی بر ابر به طور کلی است. قطعی ترین راه حل یک CDN است اما می تواند میزبان بسیاری از پرونده های اصلی وب سایت شما باشد. میزان فضای / پهنای باند دیسک شما ممکن است محدودیت وجود دارد ، اما Google یکی از بهترین سیستم عامل ها را برای ذخیره سازی فایل های وب سایت شما در ابر دارد.


 
https://setiweb.ssl.berkeley.edu/beta/show_user.php?userid=2040454
https://torgi.gov.ru/forum/user/profile/824990.page
http://flgclassifieds.cce.cornell.edu/author/oghost/
http://sualaptop365.edu.vn/members/oghost.204418/
http://imfl.sci.pfu.edu.ru/forum/index.php?action=profile;area=summary;u=394918
http://nadrewiki.ethernet.edu.et/index.php/User:Oghost
http://forum.thuvien.cfi.edu.vn/default.aspx?g=posts&m=71007&#post71007
http://knsz.prz.edu.pl/forum/member.php?action=profile&uid=225443
https://forums.huduser.gov/forum/user-8391.html
http://onlinemanuals.txdot.gov/help/urlstatusgo.html?url=https://oghost.ir/
https://independent.academia.edu/aliahmadi343
http://esri.handong.edu/english/profile.php?mode=viewprofile&u=oghost&ckattempt=1
https://getsatisfaction.com/people/oghost/
https://equidad.cid.edu.co/foros/discusion/registration/
https://enlinea.unitex.edu.mx/forums/user/oghost/
 
http://flgclassifieds.cce.cornell.edu/author/oghost/
http://ogp.pr.gov/Lists/PRUEBA%20SURVEY/DispForm.aspx?ID=1214
https://musicfestival.swau.edu/web/bluehost/home/-/blogs/what-is-linux-host-?/

 


 

Membership: Not a member
Number of moves: 0

Player's statistics
Game Rating Games Championship level Infinite order Won/Lost/Drawn/InP rogress Tournaments
Add to blacklist